Sporteredmények 2016/2017 tanév

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!
Név Korcsoport Dátum Szint Verseny Versenyszám Helyezés
Ackermann Balázs I. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 2.
Agárdi Anita IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 3.
Altangerel Chingunbayar II. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 10.
Altangerel Chingunbayar II. 2017. 1. 21. körzeti sakk csapat 3.
Antalik Ádám III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 400 m 8.
Babóthi Benjamin IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 100 m 1.
Babóthi Benjamin IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 1.
Babóthi Benjamin IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 200 m 2.
Babóthi Benjamin IV. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 2.
Babóthi Benjamin IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Babóthi Benjamin IV. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa labdarúgás 3.
Babóthi Benjamin IV. 2016. 11. 15. megyei floorball csapat 4.
Babóthi Benjamin IV. 2016. 12. 7. körzeti futsal csapat 1.
Babóthi Benjamin IV. 2017. 1. 12. megyei futsal csapat 5.
Babóthi Benjamin IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Babóthi Benjamin IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Babóthi Benjamin IV. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 2.
Babóthi Krisztofer II. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 400 m 1.
Babóthi Krisztofer II. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 2.
Babóthi Krisztofer II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Babóthi Krisztofer II. 2016. 11. 8. megyei floorball csapat 2.
Babóthi Krisztofer II. 2016. 12. 15. országos ed floorball csapat 6.
Babóthi Krisztofer II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 3.
Babóthi Krisztofer II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Babóthi Krisztofer III. (II.) 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 3.
Bákor Árpád II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Bákor Árpád II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m mellúszás 12.
Bákor Árpád II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m gyorsúszás 14.
Bákor Árpád II. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 14.
Bákor Árpád II. 2017. 1. 21. körzeti sakk csapat 3.
Bákor Árpád II. 2017. 2. 11. megyei úszás 4X50m gyorsváltó 6.
Bákor Botond I. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 200 m 3.
Baracsi Dorina III. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa méta 4.
Baracsi Dorina III. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 1.
Basnyár Tamara III. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 4.
Basnyár Tamara III. 2017. 1. 26. körzeti sakk csapat 1.
Basnyár Tamara III. 2017. 1. 28. megyei sakk egyéni 5.
Basnyár Tamara III. 2017. 2. 11. megyei sakk csapat 4.
Bódis Vivien III. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 1.
Bordács Martina IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 200 m 1.
Bordács Martina IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x400 m váltófutás 1.
Bordács Martina IV. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Bordács Martina IV. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m mellúszás 2.
Bordács Martina IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Bordács Martina IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Bordács Martina IV. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 2.
Boros Bianka II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 3.
Bozsó Bettina I. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 100 m 3.
Bozsó Bettina I. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m hátúszás 10.
Bozsó Bettina I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 6.
Bozsó Bettina I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Brunner Réka IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x400 m váltófutás 1.
Buyankhishig Ankhbayar IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Buyankhishig Ankhbayar IV. 2016. 11. 15. megyei floorball csapat 4.
Buyankhishig Ankhbayar IV. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 2.
Czéh Csaba IV. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 4.
Czéh Csaba IV. 2017. 1. 12. megyei futsal csapat 5.
Czéh Csaba IV. 2017. 1. 21. körzeti sakk csapat 1.
Czéh Csaba IV. 2017. 2. 11. megyei sakk csapat 4.
Czirkó Máté II. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 12.
Czirkó Máté II. 2017. 1. 21. körzeti sakk csapat 3.
Czövek Roland III. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Darázsi Dániel II. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 400 m 9.
Darázsi Dániel III. (II.) 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 3.
Darázsi Dániel II. 2016. 11. 8. megyei floorball csapat 2.
Darázsi Dániel II. 2016. 12. 15. országos ed floorball csapat 6.
Darázsi Dániel III. (II.) 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 3.
Darázsi Kinga III. (II.) 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 3.
Darázsi Kinga II. 2016. 11. 8. megyei floorball csapat 1.
Darázsi Kinga III. (II.) 2016. 11. 10. megyei floorball csapat 3.
Darázsi Kinga II. 2016. 12. 15. országos ed floorball csapat 4.
Darázsi Kinga II. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika helyből távolugrás 2.
Darázsi Kinga II. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika magasugrás 4.
Darázsi Kinga II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Darázsi Kinga II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Darázsi Kinga III. (II.) 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 1.
Daru Nóra Lili III. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa asztalitenisz 1.
Daru Nóra Lili III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 2.
Daru Nóra Lili III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m hátúszás 5.
Daru Nóra Lili III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m mellúszás 7.
Daru Nóra Lili III. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 1.
Daru Nóra Lili III. 2017. 2. 11. megyei úszás 4X50m gyorsváltó 4.
Dávid Barbara II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 8.
Dávid Barbara II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Dávid Rebeka I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Dávid Rebeka I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Dobai Panna IV. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 2.
Éles Bettina II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 7.
Éles Bettina II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Éles Nikolett IV. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 2.
Fazekas Hunor III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 2.
Fazekas Hunor III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 100 m 6.
Fazekas Hunor III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Fazekas Hunor III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Fazekas Hunor III. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 3.
Flatsker Panna II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Flatsker Panna II. 2016. 11. 8. megyei floorball csapat 1.
Flatsker Panna II. 2016. 12. 15. országos ed floorball csapat 4.
Flatsker Panna II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Flatsker Panna II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m hátúszás 4.
Flatsker Panna II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m gyorsúszás 6.
Flatsker Panna II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 5.
Flatsker Panna II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Fojtyik Martin IV. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m hátúszás 1.
Fojtyik Martin IV. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m gyorsúszás 5.
Fojtyik Martin IV. 2017. 2. 11. megyei úszás 100m gyorsúszás 1.
Friedmann Nóra III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 2.
Friedmann Nóra III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m mellúszás 2.
Friedmann Nóra III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m gyorsúszás 3.
Friedmann Nóra III. 2017. 2. 11. megyei úszás 4X50m gyorsváltó 4.
Friedmann Nóra III. 2017. 2. 11. megyei úszás 50m mellúszás 7.
Fürst Alíz II. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 100 m 1.
Fürst Alíz II. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 200 m 1.
Fürst Alíz II. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 1.
Fürst Alíz II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Fürst Alíz II. 2016. 11. 8. megyei floorball csapat 1.
Fürst Alíz II. 2016. 12. 15. országos ed floorball csapat 4.
Fürst Alíz II. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika 30m 1.
Fürst Alíz II. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika helyből távolugrás 1.
Gál Vanda II. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 3.
Gál Vanda II. 2017. 1. 21. körzeti sakk csapat 1.
Gál Vanda II. 2017. 1. 28. megyei sakk egyéni 10.
Gál Vanda II. 2017. 2. 11. megyei sakk csapat 4.
Geszler Gréta I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 4.
Geszler Gréta I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Góger Regina II. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 5.
Góger Regina II. 2017. 1. 21. körzeti sakk csapat 1.
Góger Regina II. 2017. 2. 11. megyei sakk csapat 4.
Grell Benjamin II. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 200 m 3.
Grell Benjamin II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 7.
Grell Benjamin II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 3.
Groszeibl Adél II. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 800 m 3.
Groszeibl Adél II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Groszeibl Adél II. 2016. 11. 8. megyei floorball csapat 1.
Groszeibl Adél II. 2016. 12. 15. országos ed floorball csapat 4.
Groszeibl Adél II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Groszeibl Adél II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Groszeibl Sarolta IV. (III.) 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 3.
Groszeibl Sarolta III. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa méta 4.
Groszeibl Sarolta III. 2016. 11. 10. megyei floorball csapat 3.
Groszeibl Sarolta III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 4.
Groszeibl Sarolta III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
György Kiara I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 6.
György Kiara I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Hajdu Milán IV. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa labdarúgás 3.
Hajdu Milán IV. 2016. 12. 7. körzeti futsal csapat 1.
Hajdu Milán IV. 2017. 1. 12. megyei futsal csapat 5.
Hanea Adrián I. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 4.
Hatalyák Lilla II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Hatalyák Lilla II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m gyorsúszás 9.
Hatalyák Lilla II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 6.
Hatalyák Lilla II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 3.
Holecz Panna I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Holecz Panna I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Horváth Bence IV. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 3.
Horváth Bence IV. 2017. 1. 21. körzeti sakk csapat 1.
Horváth Bence IV. 2017. 1. 28. megyei sakk egyéni 6.
Horváth Bence IV. 2017. 2. 11. megyei sakk csapat 4.
Horváth Bendegúz IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Horváth Bendegúz IV. 2016. 11. 15. megyei floorball csapat 4.
Horváth Bendegúz IV. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 2.
Horváth Eszter II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m mellúszás 8.
Horváth Eszter II. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 2.
Horváth Eszter II. 2017. 1. 21. körzeti sakk csapat 1.
Horváth Eszter II. 2017. 1. 28. megyei sakk egyéni 8.
Horváth Eszter II. 2017. 2. 11. megyei sakk csapat 4.
Horváth Máté III. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 3.
Horváth Máté III. 2017. 1. 21. körzeti sakk csapat 1.
Horváth Máté III. 2017. 1. 28. megyei sakk egyéni 8.
Horváth Máté III. 2017. 2. 11. megyei sakk csapat 4.
Horváth Nikol I. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 200 m 2.
Horváth Nikol I. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 1.
Horváth Nikol I. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika helyből távolugrás 5.
Hostyánszky Bence I 2016. 9. 20. körzeti atlétika 400 m 1.
Hostyánszky Bence I. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 100 m 2.
Hostyánszky Bence I. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 2.
Hostyánszky Bence II. (I.) 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 3.
Hostyánszky Bence II. (I.) 2016. 11. 8. megyei floorball csapat 2.
Hostyánszky Bence II. (I.) 2016. 12. 15. országos ed floorball csapat 6.
Hostyánszky Bence I. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika 30m 2.
Hostyánszky Bence I. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika helyből távolugrás 2.
Hostyánszky Bence I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Hostyánszky Bence I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Jakab Kinga IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Jakab Kinga IV. 2016. 11. 15. megyei floorball csapat 3.
Jakab Kinga IV. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 2.
Jónás Róbert II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m mellúszás 14.
Jónás Róbert II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m gyorsúszás 17.
Juhász Eszter II. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 400 m 1.
Juhász Eszter II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Juhász Eszter II. 2016. 11. 8. megyei floorball csapat 1.
Juhász Eszter II. 2016. 12. 15. országos ed floorball csapat 4.
Juhász Eszter II. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika magasugrás 5.
Juhász Eszter II. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika tömöttlabda dobás 8.
Juhász Eszter II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Juhász Eszter II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Kaiser Ákos IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 1500 m 1.
Kaiser Ákos IV. 2017. 2. 11. megyei úszás 100m gyorsúszás 1.
Kaiser Keve III. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Kaiser Keve III. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa labdarúgás 3.
Kaiser Keve III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Kaiser Keve III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Kaiser Luca IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 1500 m 1.
Kaiser Luca IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x400 m váltófutás 1.
Kaiser Luca IV. 2017. 1. 11. megyei úszás 100m gyorsúszás 1.
Kalafatics Imre IV. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m mellúszás 1.
Kalafatics Imre IV. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m gyorsúszás 2.
Kalafatics Imre IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Kalafatics Imre IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Kalafatics Imre IV. 2017. 2. 11. megyei úszás 100m mellúszás 2.
Kálazi Klaudia IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Kálazi Klaudia IV. 2016. 11. 15. megyei floorball csapat 3.
Kálazi Klaudia IV. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika tömöttlabda dobás 1.
Kálazi Klaudia IV. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 2.
Kalincsák Ádám III. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa asztalitenisz 4.
Kalincsák Ádám III. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 5.
Kalincsák Ádám III. 2017. 1. 21. körzeti sakk csapat 1.
Kalincsák Ádám III. 2017. 2. 11. megyei sakk csapat 4.
Kalincsák Ádám III. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 3.
Kállai László II. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 13.
Kállai László II. 2017. 1. 21. körzeti sakk csapat 3.
Kállai László II. 2017. 1. 28. megyei sakk egyéni 8.
Kállai Réka III. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 1.
Kállai Réka III. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Kállai Réka III. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 2.
Kállai Réka III. 2017. 1. 26. körzeti sakk csapat 1.
Kállai Réka III. 2017. 1. 28. megyei sakk egyéni 4.
Kállai Réka III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Kállai Réka III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Kállai Réka III. 2017. 2. 11. megyei sakk csapat 4.
Kálmán Kevin IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 400 m 2.
Kasos Ádám II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 4.
Kasos Ádám II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Kasos Zita I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Kasos Zita I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Kátai Fruzsina I. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 1.
Kátai Fruzsina I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 7.
Kátai Fruzsina I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Kátai Hanna II. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 200 m 7.
Kátai Hanna II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Katona Bianka IV. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Katona Bianka IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 4.
Katona Bianka IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Katona Bianka IV. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 2.
Katona Liza III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 2.
Katona Liza III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 200 m 4.
Katona Liza III. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Katona Liza III. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa méta 4.
Katona Liza III. 2016. 11. 10. megyei floorball csapat 3.
Katona Liza III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 3.
Katona Liza III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Katona Liza III. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 1.
Katona Réka IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 3.
Katona Réka IV. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa méta 4.
Katona Réka IV. 2016. 11. 15. megyei floorball csapat 3.
Katona Réka IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 3.
Katona Réka IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Kecskeméti Katica I. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m gyorsúszás 5.
Kecskeméti Katica I. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m hátúszás 6.
Kerek Tibor IV. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa labdarúgás 3.
Kerek Tibor IV. 2016. 12. 7. körzeti futsal csapat 1.
Kerek Tibor IV. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 2.
Kertai Zoltán III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 200 m 1.
Kertai Zoltán III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 2.
Kertai Zoltán IV.(III.) 2016. 12. 7. körzeti futsal csapat 1.
Kertai Zoltán IV.(III.) 2017. 1. 12. megyei futsal csapat 5.
Kertai Zoltán III. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika helyből távolugrás 1.
Kertai Zoltán III. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika magasugrás 1.
Kertai Zoltán III. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 3.
Kiss Csilla II.(I.) 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 3.
Kiss Csilla I. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika helyből távolugrás 3.
Kiss Csilla I. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika tömöttlabda dobás 6.
Kiss Csilla I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 4.
Kiss Csilla I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Kiss Nimród IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Kiss Nimród IV. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa labdarúgás 3.
Kiss Nimród IV. 2016. 11. 15. megyei floorball csapat 4.
Kiss Nimród IV. 2016. 12. 7. körzeti futsal csapat 1.
Kiss Nimród IV. 2017. 1. 12. megyei futsal csapat 5.
Kiss Nimród IV. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika tömöttlabda dobás 5.
Kiss Nimród IV. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 2.
Kiszi István II. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika tömöttlabda dobás 2.
Kiszi István II. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika magasugrás 5.
Kiszi István II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Kiszi István II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Kiszi Noémi IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 1.
Kiszi Noémi IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 400 m 2.
Kiszi Noémi IV. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 1.
Kiszi Noémi IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Kiszi Noémi IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Kiszi Noémi IV. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 2.
Klempai Ronett IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Klempai Ronett IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 3.
Klempai Ronett IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Kóbor Anna II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m gyorsúszás 1.
Kóbor Anna II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m hátúszás 1.
Kóbor Anna II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Kóbor Anna II. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika 30m 4.
Kóbor Anna II. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika tömöttlabda dobás 6.
Kóbor Anna II. 2017. 2. 11. megyei úszás 50m gyorsúszás 9.
Kóbor Anna II. 2017. 2. 11. megyei úszás 50m hátúszás 8.
Kojnok András IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 200 m 1.
Kojnok András IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 1.
Kojnok András IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Kojnok András IV. 2016. 11. 15. megyei floorball csapat 4.
Kojnok András IV. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 2.
Komenda Brendon II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Kottyán Ákos II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 6.
Kottyán Ákos II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 4.
Kottyán Erik II. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 200 m 4.
Kottyán Erik III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 800 m 5.
Kovács Helga III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 2.
Kovács Helga III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 200 m 3.
Kovács Helga III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m mellúszás 1.
Kovács Helga III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 2.
Kovács Helga III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m hátúszás 3.
Kovács Helga III. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika helyből távolugrás 1.
Kovács Helga III. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika tömöttlabda dobás 4.
Kovács Helga III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Kovács Helga III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Kovács Helga III. 2017. 2. 11. megyei úszás 50m mellúszás 3.
Kovács Helga III. 2017. 2. 11. megyei úszás 4X50m gyorsváltó 4.
Kovács Virág II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 3.
Kovács Virág II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Krauser Bence III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Krauser Bence III. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika tömöttlabda dobás 3.
Krauser Dávid II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 3.
Krauser Dávid II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 7.
Krauser Dávid II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 3.
Krausz Balázs III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Krausz Balázs III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m gyorsúszás 3.
Lakatos Lilla II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 3.
Lakatos Lilla II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Laki Boglárka I. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 100 m 5.
Langmár Lara I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 6.
Langmár Lara I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Leitermann Vivien III. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 1.
Madar Patrik III. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 3.
Marton Ádám I. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 400 m 4.
Marton Ádám I. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 2.
Marton Ádám II.(I.) 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 3.
Marton Ádám II. (I.) 2016. 11. 8. megyei floorball csapat 2.
Marton Ádám II.(I.) 2016. 12. 15. országos ed floorball csapat 6.
Marton Ádám I. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika helyből távolugrás 1.
Marton Ádám I. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika tömöttlabda dobás 1.
Molnár Alex IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Molnár Alex IV. 2016. 11. 15. megyei floorball csapat 4.
Molnár Alex IV. 2016. 12. 7. körzeti futsal csapat 1.
Molnár Alex IV. 2017. 1. 12. megyei futsal csapat 5.
Molnár Alex IV. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 2.
Molnár Janka III. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 1.
Molnár Kincső I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 3.
Molnár Kincső I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Molnár Máté II. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 100 m 1.
Molnár Máté II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Molnár Máté II. 2016. 11. 8. megyei floorball csapat 2.
Molnár Máté II. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika 30m 1.
Molnár Máté II. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika helyből távolugrás 2.
Molnár Máté II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 3.
Molnár Máté II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Muhadri Dorela III. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Muhadri Dorela III. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa méta 4.
Muhadri Dorela III. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 1.
Nagy Zita IV. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 2.
Négele Zalán II. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 800 m 4.
Négele Zalán II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m gyorsúszás 19.
Négele Zalán II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m hátúszás 5.
Négele Zalán II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Négele Zalán II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 3.
Nemes Krisztián IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 1.
Nemes Krisztián IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 100 m 2.
Nemes Krisztián IV. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 2.
Németh Barbara I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 5.
Németh Barbara I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Németh Cintia II. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 800 m 5.
Németh Cintia III. (II.) 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 1.
Németh Kristóf III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 800 m 4.
Németh Kristóf III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Németh Kristóf III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m hátúszás 4.
Németh Kristóf III. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika helyből távolugrás 2.
Németh Kristóf III. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika 30m 3.
Németh Kristóf III. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 3.
Nochta Benedek II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Nyevrikel Eszter IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x400 m váltófutás 1.
Nyevrikel Eszter IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Nyevrikel Eszter IV. 2016. 11. 15. megyei floorball csapat 3.
Nyevrikel Eszter IV. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Nyevrikel Eszter IV. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m mellúszás 1.
Nyevrikel Eszter IV. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika magasugrás 1.
Nyevrikel Eszter IV. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 2.
Páldi Réka IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 3.
Páldi Réka IV. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Páldi Réka IV. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m gyorsúszás 1.
Páldi Réka IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Páldi Réka IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Pálföldi Amina I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 8.
Pálföldi Amina I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 3.
Peidl Nárcisz III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 100 m 2.
Peidl Nárcisz III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 400 m 2.
Peidl Nárcisz III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 2.
Peidl Nárcisz III. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Peidl Nárcisz III. 2016. 11. 10. megyei floorball csapat 3.
Peidl Nárcisz III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m hátúszás 1.
Peidl Nárcisz III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 2.
Peidl Nárcisz III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m gyorsúszás 2.
Peidl Nárcisz III. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika helyből távolugrás 2.
Peidl Nárcisz III. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika magasugrás 3.
Peidl Nárcisz III. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 1.
Pém Lili II. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 100 m 2.
Pém Lili II. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 800 m 2.
Pém Lili II. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 1.
Pém Lili II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Pém Lili II. 2016. 11. 8. megyei floorball csapat 1.
Pém Lili II. 2016. 12. 15. országos ed floorball csapat 4.
Pém Lili II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m hátúszás 6.
Pém Lili II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 4.
Pém Lili II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 3.
Pintér Gergely III. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 3.
Pintér Máté II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Purevdorj Anujin I. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m hátúszás 2.
Purevdorj Anujin I. 2017. 2. 11. megyei úszás 50m hátúszás 10.
Rácz Ákos III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Rácz Ákos III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Rácz Barnabás IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 1500 m 3.
Rácz Barnabás IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Rácz Elizabet III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 1500 m 2.
Raduka Benjamin I. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 200 m 10.
Rapai Dávid III. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 3.
Rapai Dávid III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Rapai Dávid III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Regőci Boglárka IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 1.
Regőci Boglárka IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 800 m 2.
Regőci Boglárka IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 5.
Regőci Boglárka IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Regőci Boglárka IV. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 2.
Rémai Zoé I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Rémai Zoé I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Resch Roland II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m hátúszás 11.
Réti Roxána IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 1.
Réti Roxána IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 100 m 3.
Réti Roxána IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Réti Roxána IV. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 2.
Schandl Alexa IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 800 m 1.
Schandl Alexa IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 1.
Schandl Alexa IV. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 1.
Schandl Alexa IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Schandl Alexa IV. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa méta 4.
Schandl Alexa IV. 2016. 11. 15. megyei floorball csapat 3.
Schandl Alexa IV. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika 30m 4.
Schandl Alexa IV. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika helyből távolugrás 5.
Schandl Alexa IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Schandl Alexa IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Schandl Alexa IV. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 2.
Schweighardt Kitti III. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Schweighardt Kitti III. 2016. 11. 10. megyei floorball csapat 3.
Schweighardt Máté II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 3.
Schweighardt Máté II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Sipos Zsófia II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 3.
Somogyi Roland III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 2.
Somogyi Roland III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 200 m 3.
Somogyi Roland III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 1500 m 5.
Somogyi Roland III. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 2.
Somogyi Roland III. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 3.
Staudt Dominika IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Staudt Dominika IV. 2016. 11. 15. megyei floorball csapat 3.
Staudt Dominika IV. 2017. 1. 5. körzeti úszás 100m hátúszás 1.
Staudt Dominika IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Staudt Dominika IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Staudt Szidónia II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Staudt Szidónia II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m gyorsúszás 10.
Staudt Szidónia II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m hátúszás 3.
Staudt Szidónia II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Staudt Szidónia II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Stéger Attila I. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika tömöttlabda dobás 2.
Stéger Attila I. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika 30m 4.
Stéger Roland IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 1.
Stéger Roland IV. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 800 m 2.
Stéger Roland IV. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa labdarúgás 3.
Stéger Roland IV. 2016. 12. 7. körzeti futsal csapat 1.
Stéger Roland IV. 2017. 1. 12. megyei futsal csapat 5.
Stéger Roland IV. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika 30m 3.
Stéger Roland IV. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika helyből távolugrás 4.
Stéger Roland IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Stéger Roland IV. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Stéger Roland IV. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 2.
Stotz Botond II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Stotz Botond II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m gyorsúszás 2.
Stotz Botond II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m mellúszás 3.
Stotz Botond II. 2017. 2. 11. megyei úszás 50m gyorsúszás 8.
Stotz Botond II. 2017. 2. 11. megyei úszás 4X50m gyorsváltó 6.
Strammer Petra I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 3.
Strammer Petra I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 3.
Susorányi Levente III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 1500 m 1.
Szabó Anujin I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Szabó Anujin I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Szabó Barbara Edit IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Szabó Erik I. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 100 m 3.
Szabó Erik I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Szabó Erik I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Szabó- Galácz Levente III. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika 30m 5.
Szabó- Galácz Levente III. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 3.
Szabó Péter III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Szabó Péter III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Szabó Péter III. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 3.
Szabó Richárd Dániel II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 5.
Szabó Richárd Dániel II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Szabó Zoltán Dávid II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 5.
Szabó Zoltán Dávid II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 4.
Szabó-Galácz Levente III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 2.
Szabó-Galácz Levente III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 100 m 3.
Szabó-Galácz Levente III. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Szabó-Galácz Levente III. 2016. 11. 29. körzeti kézilabda  csapat 3.
Szabó-Galácz Réka III. 2017. 2. 11. megyei úszás 4X50m gyorsváltó 4.
Szarka Bendegúz II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 1.
Szarka Bendegúz II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Szatzker Anna III. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Szatzker Anna III. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa méta 4.
Szatzker Anna III. 2016. 11. 10. megyei floorball csapat 3.
Szatzker Anna III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Szatzker Anna III. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Szatzker Anna III. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 1.
Szehofner Ákos II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Szehofner Ákos II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m mellúszás 8.
Szehofner Ákos II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m gyorsúszás 9.
Szehofner Ákos II. 2017. 2. 11. megyei úszás 4X50m gyorsváltó 6.
Szücs Lotti II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m hátúszás 7.
Tóth Bálint III. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 3.
Tóth Ferenc IV. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa labdarúgás 3.
Tóth Ferenc IV. 2017. 1. 12. megyei futsal csapat 5.
Tóth Ferenc IV. 2017. 2. 13. körzeti kézilabda csapat 2.
Tóth Gáspár I. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m mellúszás 2.
Tóth Gáspár I. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m hátúszás 8.
Trampler Hanna III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 1500 m 1.
Trampler Máté II. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 100 m 2.
Trampler Máté II. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 800 m 2.
Trampler Máté II. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 2.
Trampler Máté II. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Trampler Máté II. 2016. 11. 8. megyei floorball csapat 2.
Trampler Máté II. 2016. 12. 15. országos ed floorball csapat 6.
Trampler Máté II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Trampler Máté II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Trischberger Karina IV. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa méta 4.
Tuba Vivien III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 100 m 1.
Tuba Vivien III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 800 m 1.
Tuba Vivien III. 2016. 9. 27. körzeti atlétika 4x100 m váltófutás 2.
Tuba Vivien III. 2016. 9. 29. körzeti atlétika Bornapi váltófutás 1.
Tuba Vivien III. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 1.
Tuba Vivien III. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa méta 4.
Tuba Vivien III. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika 30m 1.
Tuba Vivien III. 2017. 2. 1. körzeti terematlétika magasugrás 2.
Tuba Vivien III. 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 1.
Tuba Vivien IV. (III.) 2017. 2. 14. körzeti kézilabda csapat 2.
Varga Bence II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m hátúszás 9.
Varga Bence II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 2.
Varga Bence II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 3.
Varga Benedek II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Varga Benedek II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m mellúszás 2.
Varga Benedek II. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m gyorsúszás 5.
Varga Benedek II. 2017. 2. 11. megyei úszás 50m mellúszás 8.
Varga Benedek II. 2017. 2. 11. megyei úszás 4X50m gyorsváltó 6.
Varga Noémi II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 5.
Varga Noémi II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Vécsei Zita I. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 200 m 1.
Vécsei Zita I. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m gyorsúszás 1.
Vécsei Zita I. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m mellúszás 3.
Vécsei Zita I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 3.
Vécsei Zita I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Vécsei Zita I. 2017. 2. 11. megyei úszás 50m gyorsúszás 10.
Vigh Dániel II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 6.
Vigh Dániel II. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 2.
Wachtler Bence I. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 400 m 4.
Wachtler Bence I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 3.
Wachtler Bence I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Weiger Soma III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 4X50m gyorsváltó 1.
Weiger Soma III. 2017. 1. 5. körzeti úszás 50m mellúszás 7.
Winkler Nóra I. 2016. 9. 20. körzeti atlétika 400 m 3.
Winkler Nóra I. 2017. 1. 24. körzeti terematlétika 30m 3.
Winkler Nóra I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna egyéni 5.
Winkler Nóra I. 2017. 2. 7. körzeti tömegtorna csapat 1.
Zilahi Anna IV. 2017. 1. 7. körzeti sakk egyéni 3.
Zilahi Anna IV. 2017. 1. 26. körzeti sakk csapat 1.
Zilahi Anna IV. 2017. 2. 11. megyei sakk csapat 4.
Zilahi Anna IV. 2017. 2. 11. megyei sakk csapat 4.
Zsigmond Martin IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Zsöllei Lázár IV. 2016. 10. 19. körzeti floorball csapat 2.
Zsöllei Lázár IV. 2016. 10. 28. körzeti Kazinczy Kupa labdarúgás 3.
Zsöllei Lázár IV. 2016. 12. 2. körzeti kézilabda I.ford. csapat 2.
Zsöllei Lázár IV. 2017. 1. 12. megyei futsal csapat 5.