Angolosok eredményei a 2015/16-os tanévben

Országos verseny

László Péter 3.b, Bendegúz Tudásbajnokság, angol kezdő alsós, 19. hely (megyei 1.). 

(Felk.: Boros Ildikó)

Klempai Ronett 7.a, Bendegúz Tudásbajnokság, angol haladó, 19. hely (megyei 1.). 

 (Felk.: Negrai Noémi)

Bódis Vivien, Darázsi Kinga, Kállai Réka, Kalafatics Lenke 4.a, Titok levelezős verseny 11. hely

(Felk.: Kovács Anita, Simek Judit)

Regionális verseny

Grimm Tied a Szó-Tár verseny regionális fordulója (Fejér, Veszprém, Komárom-Esztergom megye)

   1.hely: Bódis Vivien, Darázsi Kinga, Kállai Réka, Kalafatics Lenke 4.a

(Felk.: Kovács Anita, Simek Judit)

   3. hely: Juhász Bálint, Antalik Ádám, Rácz Ákos, Loi Milán, Kaiser Keszi 4.a

(Felk.: Kovács Anita, Simek Judit)

   4. hely: Hatalyák Lilla, Gál Anna Rebeka, Tolnai Blanka, Boleraczki Anna, 3.a és 3.c

(Felk.: Pisch Róbertné)

                Katona Réka, Förhécz Anna, Langmár Kíra, kaiser Luca 6.a

(Felk.: Kovács Anita, Simek Judit)

   5. hely: Szehofner Ákos,  László Péter, Nochta Benedek, Grell Benjámin 3.b

  (Felk.: Boros Ildikó)

                Jankó Rebeka,  Aszódi Hanna 4. b, Schiller Jázmin 4. a

(Felk.: Szekeres Edit)

                Katona Liza, Molnár Janka, Peidl Nárcisz, Szabó Minjin, Tuba Vivien 5.a

(Felk.: Negrai Noémi)

  8. hely: Szabó Barbara Edit, Staudt Dominika, Pintér Virág, Wachtler Szilvia 7.b

(Felk.: Pisch Róbertné)

Megyei verseny

Agárdi Anita, Katona Réka, Langmár Kíra, Zilahi Anna 6.a, Hétvezér Általános Iskola megyei idegen nyelvi versenye 2. hely

(Felk.: Simek Judit)

Staudt Dominkia, Szabó Barbara Edit, Wachtler Szilvia 7.b, Hétvezér Általános Iskola megyei idegen nyelvi versenye 3. hely

(Felk.: Pisch Róbertné)

Bordács Martina, Kálazi Klaudia, Katona Bianka7.b, Hétvezér Általános Iskola megyei idegen nyelvi versenye 5. hely

(Felk.: Negrai Noémi)

Gombás Erik 8.a, Országos Angol Nyelvi Verseny, 7. hely

(Felk.: Pisch Róbertné)

Klempai Ronett 7.a, Országos Angol Nyelvi Verseny, 8. hely

(Felk.: Negrai Noémi)

Zilahi Anna 6.a, Bendegúz Tudásbajnokság, angol haladó, 6. hely

(Felk.: Simek Judit)

Aszódi Hanna 4.b, Bendegúz Tudásbajnokság, angol kezdő alsós, 7. hely

(Felk.: Szekeres Edit)

Szakasits Lili 8.b, Bendegúz Tudásbajnokság, angol haladó, 7. hely

(Felk.: Szekeres Edit)

Jankó Rebeka 4.b, Bendegúz Tudásbajnokság, angol kezdő alsós, 8. hely

(Felk.: Szekeres Edit)

Tóth Bálint 5.b, Bendegúz Tudásbajnokság, angol kezdő alsós, 9. hely

(Felk.: Szekeres Edit)

Schiller Jázmin 4.a, Bendegúz Tudásbajnokság, angol kezdő alsós, 10. hely

(Felk.: Szekeres Edit)