Márciusi eredmények az alsó tagozaton

A 2016. évi Víz világnapi megyei rajzpályázaton Trischberger Linette 3. b osztályos tanuló dicsérő oklevelet kapott.

A Szemere Gyula körzeti helyesírási versenyen Kalafatics Lenke 4. a osztályos tanuló 1. helyezést ért el.

A Zimmermann napon körzeti J? vagy Ly? helyesírási versenyen Rácz Ákos 4. a osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

A Zimmermann napon körzeti természetismereti versenyen iskolánk csapata 1. helyezést ért el. Csapattagok voltak:

Juhász Bálint       4. a

Pintér Gergely     4. a

Hegedűs Míra      4. b

Trampler Hanna   4. b

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

Iskolai versmondó verseny

1. évfolyam:

1.  Kecskeméti  Katica    1. a

2.  Ferenczi  Zoltán          1.a

     Hostyánszky  Bence    1. b

3.  Strammer  Kinga         1. b

dicséret: 

Jankó   Ráhel       1. a

     Kulkov  Szonja    1. b

2. évfolyam:

1.  Kaiser  Léna                2. a

2.  Kasos  Ádám               2. a

     Pongrácz  Máté            2. b

     Kátai  Hanna                2. a

3.  Lengyel  Belián           2. b

     Bognár  Flóra               2.a

      dicséret: 

      Schiller  Írisz                    2. b   

 

3. évfolyam:

1. Czirkó  Máté              3. b

2. Gál  Anna  Rebeka    3. c

3. Dávid  Barbara           3. a

dicséret:

Sinka  Dominik               3. b

4. évfolyam:

1. Keszi  Vanda              4. b

2. Trampler  Hanna        4. b

    Jankó  Rebeka             4. b

3. Darázsi  Kinga            4. a

dicséret:

Kállai  Réka                    4. a

 

Iskolai énekverseny

     1.évfolyam:

     1. Hostyánszky  Bence         1. b

     2. Strammer  Kinga               1. b

         Kecskeméti  Katica            1. a

3. Rácz  Alexa                        1. b

    Bákor  Botond                    1. b

dicséret:      

Ferenczi   Zoltán                   1. a

Lisinszki  Bianka                   1. b

Jankó  Ráhel                          1. b

Kulkov  Szonja                      1. b

Winkler  Nóra                        1. b

     2.évfolyam:

1. Kovács  Orsolya                2. b

2. Kós  Bettina                       2. a

3. Bognár  Flóra                     2. a

    Kátay  Hanna                     2. a

     dicséret:

     Németh  Zoltán                       2. b

     Lengyel  Belián                       2. b

     Krauser  Dávid                        2. b

     Antalik  Péter                          2. a

     Nyevrikel  Fruzsina                 2. a

     György  Kiara                          2. a

     Holecz  Panna                          2. b

     Horváth Dávid                               2. b

3. évfolyam:

1. Bákor  Árpád             3. a

    Sepsi  Petra                3. c

2. Flatsker  Panna          3. a

    Groszeibl  Adél          3. a

3. Szücs  Lotti                 3. b

    Lakatos  Lilla              3. b

    Gál  Vanda                  3. b

 

4. évfolyam:

1. Németh  Cintia             4. b

2. Juhász  Bálint               4. a

3. Keszi  Vanda                4. b

    Schweighardt  Kitti      4. a

Gratulálunk a szép eredményekhez!